Neler yeni

Soru Sor ?

Sorular sorun ve topluluğumuzdan tanıtlar alın.

Yanıtlar Ver

Soruları yanıtlayın ve Vue.js uzmanı olun.

Uzman Kadro

Ücretsiz olarak sorularınız yanıtlanacaktır.

Vuetify nedir?

oldner

Kurucu
Yönetici
Kafası Karışık
Web sitesi
www.vuejstr.com

Vuetify, Vue.js üzerine kurulu eksiksiz bir UI çerçevesidir. Projenin amacı, geliştiricilere zengin ve ilgi çekici kullanıcı deneyimleri oluşturmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaktır. Diğer çerçevelerden farklı olarak, Vuetify, sıfırdan öğrenmesi kolay olacak ve Materyal Tasarım spesifikasyonundan özenle hazırlanmış yüzlerce bileşenle ustalaşmak için ödüllendirici olacak şekilde tasarlanmıştır.

Vuetify, tasarıma mobil ilk yaklaşımı benimser, bu da uygulamanızın ister telefon, ister tablet veya masaüstü bilgisayarda olsun, kutudan çıktığı anda çalıştığı anlamına gelir.

pooh

New member
Merhaba :) vue ve vuetify ailesine yeni katıldım. Bundan önce alaylı olarak kişisel merakımdan dolayı yazılıma yöneldim ve html css js öğrenmeye karar verdim. Bu alanlarda belirli bir noktaya geldikten sonra bana sadece bunların yetmediğini fark ettim ve yeni arayışlara girdim. Vue'yu kavradığımı düşünsem de vuetify'da css'leri özelleştirme adına sıkıntılar yaşıyorum. Derin seçiciler konusun da birçok şey inceledim ama kafamı karıştırmaya devam ediyor. Sorum odur ki bu sorunu aşabileceğim bir kaynaktan haberiniz var mı? yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. :)

oldner

Kurucu
Yönetici
Kafası Karışık
Web sitesi
www.vuejstr.com
Merhaba :) vue ve vuetify ailesine yeni katıldım. Bundan önce alaylı olarak kişisel merakımdan dolayı yazılıma yöneldim ve html css js öğrenmeye karar verdim. Bu alanlarda belirli bir noktaya geldikten sonra bana sadece bunların yetmediğini fark ettim ve yeni arayışlara girdim. Vue'yu kavradığımı düşünsem de vuetify'da css'leri özelleştirme adına sıkıntılar yaşıyorum. Derin seçiciler konusun da birçok şey inceledim ama kafamı karıştırmaya devam ediyor. Sorum odur ki bu sorunu aşabileceğim bir kaynaktan haberiniz var mı? yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. :)
Merhabalar, hoşgeldiniz öncelikle. CSS konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız size tavsiyem kendi CSS kütüphanenizi oluşturmanız olur. SCSS 'i inceleyip ardından Google Material yapısına bir göz atın. Vuetify da Google Material kullanıyor. Belli bir noktaya kadar bu framework ve kütüphaneleri kullanmak iyi fikir olsa da bir noktadan sonra yaratıcılığınızı geliştirmenize engel olur.